I LIKE ART – Janbor

Janbor

branding / eCommerce / fotografia

projekt.

Janbor to kobieca, elegancka marka odzieżowa, która z powodzeniem od ponad 20 lat ubiera Polki. Wieloletnia współpraca z wiodącymi europejskimi producentami w sektorze modowym pozwoliła nadać marce określony kształt. Janbor to zawsze świeży design, wysoka jakość i perfekcyjne wykonanie.

branding.

Logo marki wymagało odświeżenia, dodania lekkości i nowoczesności. Miało być dyskretne ale rozpoznawalne. Powstała rozbudowana księga znaku. Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy spójne z nim wszywki, które pojawiają się na odzieży firmowanej przez markę i wszystkie elementy graficzne obecne na materiałach, którymi posługuje się marka od papieru firmowego przez lookbooki aż po opakowania i wszystko to, co towarzyszy realizacji zamówienia.

fotografia.

Nasze działania obejmowały zorganizowanie dwóch sesji fotograficznych – produktowej i wizerunkowej. Materiały z pierwszej realizacji służyły do efektownej prezentacji samych ubrań w katalogu internetowym, natomiast zdjęcia z sesji wizerunkowej stanowiły podstawę graficzną kolejnych elementów promocyjnych (newslettery, pocztówki, strona sklepu internetowego, splash). Ciekawe industrialne wnętrze dodatkowo podkreśliło charakter brandu.

efekt.

Janbor to marka rozpoznawalna, z tradycjami, istniejąca od 20 lat. Efektem naszych prac jest przede wszystkim jej nowoczesna komunikacja marki. Zawierają się tu zarówno nowe logo, strona internetowa, katalogi i inne materiały graficzne jak nowa platforma sprzedażowa marki, która wprowadziła Janbor na nowy poziom biznesu. Marka jest pod naszą stałą opieką wizerunkową.