I LIKE ART – Kariera

kariera

Jeśli czujesz że I LIKE ART to miejsce dla Ciebie - dołącz do naszego zespołu. Poszukujemy osób zarówno do pracy na pełny etat w naszym klimatycznym biurze w Łodzi czy do pracy zdalnej. Zobacz aktualne stanowiska i wyślij zgłoszenie! Do zobaczenia :)

aktualne oferty.

project manager

Poszukujemy osoby, której zadaniem będzie prowadzeniem projektów studia. Praca w pełnym wymiarze godzin w naszym biurze w Łodzi.

zadania:

– planowanie i prowadzenie projektów
– koordynowanie zadań zespołu
– ustalanie i pilnowanie budżetów
– prowadzenie spotkań i kontakt z klientami
– prowadzenie dokumentacji projektowej i raportów

oferujemy:

– pracę w klimatycznym biurze w centrum Łodzi
– wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiąganych rezultatów
– ciekawych klientów z Polski i zagranicy
– sprzęt: MacBook Pro, iPhone, EarPods
– przyjazną atmosferę pracy
– fajny zespół, spotkania integracyjne z grami i planszówkami
– nielimitowaną yerbę, kawę, herbatę, napoje
– możliwości rozwoju i awansu

oczekujemy:

– biegłej znajomości znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
– umiejętność organizacji i zarządzania czasem
– mile widziana znajomość metodyki Agile/Scrum
– mile widziana praca na podobnym stanowisku
– pozytywny nastrój :)

staż.

Jeżeli uważasz, że Twoje umiejętności są zbyt niskie na podjęcie pracy, zapraszamy Cię na miesięczny staż. Już w jego trakcie oboje stwierdzimy czy podpisujemy umowę czy kontynuujemy staż i dołączysz do nas po zdobyciu większej wiedzy.

Szukamy osób powiązanych z działalnością naszego studia:

– Graphic Designer
– Motion Designer
– Front-end Developer