I LIKE ART – Lasarta

Lasarta

branding / eCommerce / fotografia

projekt.

Lasarta to internetowa platforma sprzedaży starannie wyselekcjonowanych kolekcji polskich marek i projektantów. Nasza współpraca rozpoczęła się w 2015 roku. Działania projektowe objęły szeroko rozumiany branding wraz z opracowaniem strategii tworzenia głębokiej relacji klienta z marką.

fotografia.

Nasze działania objęły również zorganizowanie dwóch sesji fotograficznych – produktowej i wizerunkowej. Materiały z pierwszej realizacji służą do efektownej prezentacji ubrań w katalogu internetowym. Zdjęcia z sesji wizerunkowej stanowią bazę materiałów dla kolejnych elementów promocyjnych (m.in. newslettery, pocztówki, strona sklepu internetowego, splash).

efekt.

Zamierzony cel został osiągnięty – z powodzeniem udało nam się stworzyć spójną, zgodną z ideą marki, identyfikację wizualną. Powstał wizerunek firmy, którą cechuje indywidualne i profesjonalne podejście do klienta, a przygotowane przez agencję rozwiązania pomogły poszerzyć grupę docelową. Nie tracimy kontaktu z Lasartą i z zaciekawieniem śledzimy jej dalsze losy, trzymając kciuki za powodzenie marki.