I LIKE ART – Nasz proces działania

proces działania.

Jesteśmy wrażliwi na Twoje potrzeby. Słuchamy, analizujemy, proponujemy. Pracę nad każdym projektem zaczynamy od ustalenia oczekiwań, zakresu działań i budżetu. Nasze priorytety to skuteczność, wygoda i zadowolenie. Możemy dołączyć na każdym etapie projektu, ale najbardziej lubimy pracować nad całością, od pomysłu do jego realizacji.

analiza potrzeb.

Patrzymy na biznes z perspektywy konsumentów, nie tracąc z oczu Twojego zadowolenia. Badamy profil marki, analizujemy rynek, poznajemy oczekiwania, potrzeby i możliwości.

strategia.

Obieramy kierunek, który pozwoli osiągnąć cele postawione przez Ciebie i krok po kroku rozplanowujemy działania prowadzące do sukcesu. Działamy kreatywnie, ale według planu.

projektowanie.

Dbamy o każdy detal. Nie akceptujemy przerostu formy nad treścią ani rozwiązań prowizorycznych. Korzystamy z nowoczesnych technologii i starej, dobrej szkoły projektowania.

wdrożenie.

Jesteśmy z Tobą na każdym etapie działania, nie tylko w sferze planów, ale również podczas realizacji. Wdrażamy zaproponowane rozwiązania i na bieżąco je usprawniamy.

efekt.

Czuwamy nad całością realizacji od pomysłu do realizacji. Nie odpuszczamy, dopóki nie uznasz efektów za zadowalające, plan nie zmieni się w rzeczywistość a idea w sukces.